Teknoloji

Yüksek performansa merhaba deyin

Sözü edilen bu ürünün , öğrenebilen yapay zekâ teknolojisi sayesinde sizin kullanım alışkanlıklarınızı takip ederek pek çok konuda size önerilerde bulunabiliyor. Bunun yanında, en çok ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara öncelik verirken arka planda kalan uygulamaları da verimlilik kapsamında konumlandırabiliyor.

Biraz da örnek verelim isterseniz…

Kirin 980’li ürünün çalıştıramayacağı hiçbir oyun yok. Modern Combat serisinden Super Mario Run’a, hatta son dönemin en popüler online oyunlarından PUBG’ye kadar bütün oyunları yümüşak bir akışta, üst seviye görüntü kalitesiyle oynayabiliyorsunuz.

Gelişmiş yüz tanıma sistemi sayesinde telefon kilidinizi yalnızca yarım saniyede açabilirsiniz.

Arka tarafta 3 kamerası bulunan ürün, düşük ışıklı ortamlarda dahi oldukça hızlı ve net fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor. Üstelik, 2.5cm mesafeden bile net fotoğraflar çekebilir, daha önce yakalayamadığınız detaylara ilk kez tanıklık edebilirsiniz.

Pil tarafına geldiğimizde ise, 4200mAh değerde devasa pili SuperCharge teknolojisi sayesinde yarım saatte %70’e kadar şarj edebiliyorsunuz. Bitmedi 15w değerinde kablosuz “hızlı şarj” özelliği de var.

Toparlamak gerekirse Mate 20 Pro, tamamen “yüksek performans” üzerine inşa edilmiş bir akıllı telefon diyebiliriz.

Galatasaray’a 53 milyon euro

En gözde çift değişti

Onlara ‘Portekizli askerler’ deniyor

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat