Teknoloji

Yoshi’s Crafted World ne zaman çıkacak?

Mario’nun sadık dostlarından olan Yoshi, bu zamana kadar bir çok kendine özel oyun ile karşımıza çıkmıştı. Son olarak Nintendo Wii U ve Nintendo 3DS için geliştirilen Poochy & Yoshi’s Woolly World oyunu ile eğlenceli dakikalar sunan Nintendo, şimdi de seriyi Switch’e taşımak için kolları sıvadı.

2018’de duyurulan Crafted World oyunu için bugün güzel bir haber geldi. Nintendo, bugün karşımıza oyunun hikaye modunun tanıtımını yayınladı ve oyunun çıkış tarihini duyurdu. Oyuna Baby Bowser ve Kamek, Yoshi’lerin taşlarını dağıtması ile başlıyoruz.

2D Platform türünün başarılı örneklerinden olmaya aday olan Crafted World, 29 Mart 2019 tarihinde Nintendo Switch’teki yerini alacak. Yoshi Crafted World, Yoshi tutkunlarına Wii U’dan grafikleri ve yeni dinamikleri sonra oldukça keyifli bir deneyim sunacak gibi görünüyor.

Böylesi ilk kez oldu

Verdiği poz olay oldu

Mesut Özil’i gönderiyorlar

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat