Teknoloji

Xbox Game Pass için muhteşem oyunlar

Microsoft, geleceğin sistemi olan Game Pass sayesinde yeni oyunları oyuncular ile buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay PES 2019 ve Mortal Kombat X oyunlarını Game Pass üyeleri ile buluşturan

Bugünden itibaren aylık 59,99 TL olan Game Pass sistemine Life is Strange 2: Part 1, Ark: SurvivalEvolved ve Farming Simulator 17 oyunları eklendi. 7 Ocak tarihinde ise Absolver sisteme dahil edilecek.

Xbox asıl bombayı 10 Ocak’ta patlatacak. 10 Ocak tarihinde Just Cause 3 ve Aftercharge oyunları Game Pass‘e ekleniyor. Bu oyunların tanesinin bile 59,99 TL’den yüksek fiyata sahip olduğunu düşünürsek, Game Pass’in ne kadar bütçe dostu bir üyelik sistemi olduğunu fark edebilirsiniz.

Ancak yine de keşke Microsoft Türkiye, Game Pass fiyatını 29,99 TL’den 59,99 TL’ye çıkarmasaydı demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. PlayStation’ın hakim olduğu bu topraklarda Xbox fiyatı 29,99 TL tutsaydı çok daha başarılı olabilirdi.

Mutlu olmak için şart!

Ünlü güreşçinin zor anları

11 yıllık işini bıraktırdı!

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat