İndir

WinLock Professional

WinLock Professional, WinLock programının daha gelişmiş bir sürümüdür. Windows 95’ten Windows 7’ye kadar tüm Windows sürümlerini destekler. Bu güvenlik yazılımıyla sadece yetkili kişilerin bilgisayardaki hassas verilere erişmesi sağlanabilir. Bunun dışında kimse program veya dosyalara erişemez ve bu sayede dosya/programları daha güvenli hale getirebilirsiniz. Örneğin, Denetim Masası, Masaüstü veya Kayıt Kütüğü’ne yetkisiz kişilerin bilinçli veya kazara dosya/program silmesinin önüne geçersiniz.Program sisteminizdeki istediğiniz programlara şifre koymanızı sağlar ve sizden başka kullanıcılara kapar. Bu program sayesinde Windows’taki tüm uygulamalara kilit koyabiliyor ve girişleri engelleyebiliyorsunuz. Önemli programlarınızın ve sisteminizdeki dosyaların güveliğini için oldukça başarılı bir şifreleyici ve koruyucu sayılır.  

PRO sürümünün artıları:

Her kullanıcı hesabı için ayrı ayrı kısıtlama uygulanabilir. Çok kullanıcı bir ortamda her kullanıcı hesabı için farklı koruma planları oluşturulabilir.İnternetle ilgili kısıtlama. Pro sürümde seçilen İnternet Explorer erişim denetimi ve koruması için gelişmiş içerik süzgeç ayarı yapılabilir.Ebeveyn denetimi: Yasak kelimeler etiket bilgisi olarak girildiğinde, örneğin, ‘seks’ gibi buna göre tarama yapar. Özellikle okul, kütüphane gibi yerlerde kullanılabilir.Belirlenen sitelere erişim kapatılabilir. Bu sayede bu sitelere girilemez.Dahili dosya şifreleme: İstediğinizz öenmli belgeyi Lockbox sihirbazıyla kolayca koruyabilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:

Programı 30 gün deneme sürümü olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 31.95$’dır.

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat