Genel Haber

Ücretsiz hosting almanın tehlikeli yönleri

Ücretsiz hosting almayın, aldırmayın !

 

Ücretsiz hosting neden alınmamalı ? alırsak sonuçlarında neler olur ? yanıtlıyoruz.

Ücretsiz hostingler tehlikeye açık bir araba gibidir sunucu güvenliği tam mı alt yapı durumu nedir bunları araştırmak gerekiyor. Hemen alınmamalı veya bir yazılım v.b test durumları yapılabilir. Ama giripte e-ticret siteleri, haber, firma, ajans siteleri bedava hosting’de barınmamalıdır. Sunucusu hacklenen firmaları sürekli olarak görmeniz açısından paylaşıyoruz. Sosyal platform, forum, blog gibi yerlerde paylaşılan bedava hosting dağıtan ve firmalardan uzak durmalıyız. Bireysel kişilerden hosting almamalıyız. Fatura kesmediği için herhangi bir hak talep etmeniz çok zordur. Sonuçta para ile satmadığı için herhangi bir hukuk durumu olamaz.

Hacklenebilirsiniz.

Bir tane ücretsiz sponsor hosting aldınız herşeyiniz halledildi tam işleri raya soktum derken birde siteye girdiğinizde hacked yazısını görmek sizi ne kadar üzer ? Paranız ile kaliteli firmalardan hosting alıp sorunsuz bir işleyiş sürdürmek varken neden ucuza kaçıyorsunuz ? Sorunsuz iş yapmak istiyorsanız para vermeniz gerekiyor.        Para vermeden para kazanamazsınız.

 

Verileriniz çalınabilir.

Almış olduğunuz sponsor hostingde özel bir yazılım kodluyorsunuz yada premium tema aldınız düzenliyorsunuz her karışında emeğiniz var birde bakmışsınız ki temanızın aynısı farklı bir sitede herşey aynı. Verilerinizin çalınmaması ve hacklenmemesi için lütfen paralı profesyonel firmaları tercih edin.

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat