Genel Haber

Türkiye’de en çok ziyaretçisi olan 10 site

Türkiye’de en çok ziyaretçisi olan siteler.

Türkiye’de ziyaretçisi olan siteleri araştırdık ve merak ettiğiniz konulardan bir tanesi olan web sitelerin içerikleri ve linkleri ile beraber sitemize ekledik. İşte Türkiye’de en çok ziyaretçisi olan siteler

 

1- Google.com.tr

Google Dünyaca ünlü bir arama motorudur. Google, İnternet araması, çevrim içi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan çok uluslu Amerikan anonim şirketidir. İnternet tabanlı hizmet ve ürünler geliştirir, ek olarak bunlara ev sahipliği yapar

CEO: Sundar Pichai (2 Eki 2015–)

 

2-Youtube.com

YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005’te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur.

CEO: Susan Wojcicki (5 Şub 2014–)

3- Google.com

 

4- Sabah.com.tr

Sabah, Türkiye’de 22 Nisan 1985’te yayımlanmaya başlanan günlük gazete. Sloganı “Türkiye’nin en iyi gazetesi”dir. Türkiye’de en çok ziyaretçisi olan resmi gazetesidir.

 

5- Haber7.com

Haber7.com, 8 Ocak 2003 tarihinde Türkçe olarak yayın hayatına başlamış ve internet üzerinden güncel haber kaynağı olarak faaliyet gösteren web sitesidir. Türkiye’nin önde gelen haber siteleri arasındadır.

 

6-Facebook.com

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ.

Kuruluş tarihi: Şubat 2004

7- Sahibinden.com

sahibinden.com, gayrimenkul, vasıta, alışveriş ürünleri ve hizmetler gibi birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur. Üyelik ve ilan listelemek ücretsizdir.

 

 

8-Instagram.com

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması.

Sunulduğu tarih: 6 Ekim 2010

9- Ensonhaber.com

 

10-Yenisafak.com

 

Top 50 olan siteleri aşağıda ki linkten öğrenebilirsiniz.

https://www.alexa.com/topsites/countries/TR

 

 

 

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat