İndir

Trojan Guarder Gold

Trojan Guarder Gold, bilgisayarınız üzerindeki truva atlarını, makro virüsleri, hatta yeni ve bilinmeyen zararlıları algılama ve temizleme özelliğine sahip, bir güvenlik yazılımıdır. Yazılım, Guard Ghost adlı bir sistemle sistem üzerinde çalışan tüm işlemleri denetlemekte, Windows dosyalarına ve açık portlara bulaşma riski olan internet solucanlarını ve truva atlarını tespit edip temizleyebilmektedir.

Gerçek-zamanlı çalışma yeteneğine sahip olan yazılım truva atlarının bulunduğu bağlantıları engelleme ve yazılımlar yoluyla bulaşan zararlıları tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Yazılımın IE Doctor adlı aracı ise java script ve activeX virüslerini bulma görevini gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu araç İnternet Explorer tarayıcısı üzerinden yapılan korsan saldırılarının da önüne geçebilmektedir.

Trojan Guarder Gold yazılımının bilgisayar koruma ve yönetme araçlarından bir diğeri olan Windows Ghost aracı ise bilgisayar sistemini güçlendirme amacı taşımaktadır. Yazılımın bunların yanı sıra; bilgisayar açılışında kendiliğinden başlayan açılış uygulamalarını denetleme, sabit diski tarama, ağ koruması sağlama, anlık çalışan uygulamaları denetleme gibi ek özellikleri de mevcuttur.

Kısıtlamalar :
40 kullanım
Sabit disk tarama özelliği devre dışı
Kısıtlama ekranı

Not : Yazılımın deneme sürümü yukarıdaki kısıtlamalarla birlikte kullanılabilmektedir. Bu kısıtlamalar olmazsızın yazılımı kullanmak isterseniz 49.95 dolar ödemeniz gerekmektedir.
İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat