Teknoloji

The Last of Us 2 ne zaman çıkacak?

The Last of Us Part 2, geçtiğimiz yıl PlayStation 4 için duyurulmuştu. Kısa süre önce de oyun için ilk oynanış videoları yayınlandı. 2019’a gelmiş olmamıza karşın, Naughty Dog hala oyun için bir çıkış tarihi açıklamış değil.

Malum, Sony bu sene gerçekleşecek olan E3’e katılmayacak. Büyük bir ihtimalle 2020’de çıkması planlanan PlayStation 5 için ön hazırlıklar başlamış durumda. Haliyle The Last of Us 2 çıkış tarihinin E3’te duyurulmayacağı da böylelikle kesinleşmiş oldu.

Sony’e yakınlığı ile bilinen isimlerden biri olan Alanah Pearce, konu hakkında kısa bir açıklamada bulundu. Pearce, The Last of Us’ın devam oyununun 2019 içerisinde çıkacağını belirtti. Böylelikle The Last of Us 2’nin PS5’in çıkış oyunu olacağı yönündeki söylentiler de çürütülmüş oldu. Büyük bir ihtimalle yeni Last of Us oyunu 2019’un ikinci yarısında satışa sunulacaktır.

Galatasaray’a 53 milyon euro

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Nusret’e gitmenin bedeli ağır oldu

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat