İndir

System Surveillance Pro

System Surveillance Pro, siz bilgisayar başında değilken bilgisayarınızda yapılan bütün işlemleri izler ve kaydeder. 

Girilen web siteleri, basılan klavye tuşları, açılan programlar ve aklınıza gelebilecek herşey program içerisinde raporlanır. Daha sonra istediğiniz zaman girip kontrol edebilirsiniz.

Tuşları kaydet : 
Program Msn, Skype, ICQ, web tarayıcılar ve web sitelerinde basılan bütün tuşları kayıt eder bu şekilde hangi sitelerde ne aratılmış hangi programdan neler yazılmış görebilirsiniz. 
Ekran Görüntüsü :
Sizin belirlediğiniz bir süreç içerisinde örneğin 30 saniye olsun, program 30 saniyede bir ekran görüntüsü alarak daha ayrıntılı bir izleme raporu sunabilir. Ayrıca belirlediğiniz bir anahtar kelime veya yazılım açıldığında da ek olarak ekran görüntüsü alınabilir.
Yönet : 
Program ile istediğiniz programları engelleyebilir ve belirlediğiniz web sitelerine giriş engeli koyabilirsiniz. Program engellenen içeriklere ulaşılmaya çalışıldığında yine ekran görüntüsü alacaktır.
Program bir nevi bilgisayarınızı sizden başka kullanan kullanıcıları gizli bir şekilde izlemek ve takip etmek için yapılmış bir yazılımdır. Raporları programı açarak görebildiğiniz gibi isterseniz E-Posta yöntemi ile belirlediğiniz mail adresine belirlediğiniz saat aralıklarında yapılan işlemlerin raporunu göndertebilirsiniz.

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat