Teknoloji

Şimdiye kadar yapılmış en güçlü konsol

Project Cars ve Need for Speed Shift oyunlarıyla ismini duyuran SlighlyMad Studios, yeni bir

Bell, Mad Box’ın şimdiye kadar yapılmış en güçlü konsol olacağını iddia etti. SlighlyMad Studios CEO’su Mad Box’ın 4K ve 120 FPS oyun deneyimi sunacağını ayrıca VR oyunlarını da 60FPS’te çalıştırabileceğini söyledi.
Ayrıca SlighlyMad Studios’un yeni konsolu hali hazırda PC için çıkan tüm VR gözlüklerini de destekleyecek.

Bell, sektördeki pek çok üreticinin yeni konsollarını desteklediğini ve konsola olan ilginin hayli fazla olduğunu söylüyor. Eğer bir aksilik çıkmazsa Mad Box’ın 2021 gibi satışa sunulması planlanıyor.

Elbette herşeyden önce yeni bir konsolun pazarda ne kadar başarılı olacağını tartışmak gerekiyor. Malum, konsol sadece güçten ibaret değil. Konsola özel oyunlar olmayınca, o konsolun satış bazında başarılı olması da pek mümkün değil. Yine de SlighlyMad Studios’un cesaretini takdir etmek gerekiyor. Sonuçta Sony, Nintendo ve Microsoft gibi oturmuş isimlerin olduğu bir sektöre yatırım yapmak kolay alınabilecek bir karar değil.

Mutlu olmak için şart!

Anket sonucu şaşırttı

Ünlü isimden tatil pozu

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat