İndir

Silver Key ( Portable )

İnternet üzerinden bir şey gönderdiğinizde – bir dosya, e-posta vb.- bu herkese açık olduğundan bir yerlerden görülebilir. Bir mektubu korumak için zarf gerekliyse, dosya aktarımlarında da bir ‘koruyucu’ya ihtiyaç duyulabilir. Silver Key, güvenli olmayan bir kanal üzerinden hassas verilerinizi göndermek için ‘güvenli’ bir yol sağlamayı amaçlayan bir programdır. Şifreleyerek gönderdiğiniz dosyayı sadece alıcının açması üzerine kuruludur. 

Kullanımı kolay yapısı sayesinde uzman olmaya gerek kalmadan şifreleme işlemi gerçekleştirilebilir. Bir dosyaya farenin sağ tuşuyla tıklayıp açılan küçük pencereden ‘Create Parcel’i seçin ya da sürükle bırak yolunu kullanın.

Silver Key, güvenli veri aktarımı için kullanılabilecek veri şifreleme ve gönderme programıdır.  Dosya ve/veya klasörleri şifreleyen program sayesinde internet üzerinden dosyaları şifreli paket olarak gönderebilirsiniz. Gelen paketi açmak için alıcının doğru parola ve anahtara ihtiyacı olacak. Doğru parola girildiğinde şifreli paket dosya açılabilir.

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat