Teknoloji

Samsung, katlanabilir telefonu için çıkış dönemini paylaştı

Gelen yeni bilgilere göre firma, Amerika’daki özel bir fuarda, kapalı kapılar ardında ilk katlanabilir telefonunu özel bir katılımcı kitlesine gösterdi ve ürünün seri üretime hazır olduğunu bildirdi. Öte yandan şirketin Ürün Stratejileri ve Pazarlama Yöneticisi Suzanne de Silva da Digirtal Trend’e konuşarak katlanabilir akıllı telefonun 2019’un ilk yarısı itibarıyla satışta olacağını belirtti.

Bildiğiniz gibi Samsung’un pek çok modelini dünyanın pek çok ülkesinde bulabilmek mümkün, ancak katlanabilir cihaz için ilk etapta temkinli davranılabilir. Daha önce bir Samsung sözcüsü Gizmodo’ya konuşmuş ve en az 1 milyon adet üretilmesi planlanan katlanabilir cihazın seçili marketlerde satışa sunulacağını söylemişti.

Biraz düşününce, bu seçili marketlerden ilkinin Güney Kore olması büyük ihtimal. Bir de, cihazın 1850 dolar civarında fiyatla gelmesi bekleniyor. Bakalım nasıl bir telefon olacak…

‘Kötü kalpli Oktay’ın son hali şaşırttı

İçinden çıkanlara kimse inanamadı!

Van Persie’den Fenerbahçe göndermesi

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat