Teknoloji

Samsung Galaxy A8s’in paneli sızdırıldı

Uzun süredir çentikli tasarımı kullanmayan tek büyük telefon üreticisi olan Samsung, bildiğiniz gibi Infinity-U, Infinity-V ve Infinity-O adını verdiği tasarımlarla ilk kez çentiğe yeşil ışık yakmıştı. Görünen o ki, ilk etkilenen telefon Galaxy A8s olacak. Zira yeni modelin sızdırılan ön panel fotoğrafları, Infinity-U’yu net şekilde gösteriyor.

Infinity-U, gördüğünüz üzere bizim su damlası çentiği olarak adlandırdığımız ve birkaç Çinli şirket tarafından halihazırda kullanılan bir tasarımın örneği. Aşağıdaki fotoğraflarda Galaxy A8s’in bu tasarımından yararlandığını görebilirsiniz.

Cihazın teknik özellikleri ise henüz çok detaylanmış değil. Ancak ilk beklentileri toparlarsak genel bir şema ortaya çıkıyor.

İlk olarak A8s’te Snapdragon 660 yongasetine yer verilmesi bekleniyor. Bu tercihin Snapdragon 670 ve 675’ten yana olma ihtimali de söz konusu. Bellek ve depolama tarafında ise 6 GB RAM ve 128 GB‘a kadar bir kapasite yer alabilir. Ayrıca arka tarafta üçlü kamera kurulumunun yer alacağı düşünülüyor.

Öte yandan akıllı telefonun Çin pazarı içiyle sınırlı kalacağı söylentiler arasında. Çıkış tarihi ve fiyat hakkında ise henüz bilgi yok.

öne çıkan haberler

1 Aralık 2018’de başlıyor

Quaresma’yı isyan ettirdi

Tırnaklarıyla dikkat çekti

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat