Teknoloji

Red Dead Redemption 2’de kritik hata!

26 Ekim’de PlayStation 4 ve b için eş zamanlı olarak satışa sunulan Red Dead Redemption 2 muazzam bir satış başarısına imza atmıştı. RDR 2 satışa sunulduktan sonra yalnızca 3 gün içerisinde yapımcısına 750 milyon dolar kazandırmayı başarmıştı.

RDR 2 genel olarak oyun severlerden tam not aldı. Şimdiden 2018’in en iyi oyunu olarak lanse edilen Red Dead Redemption 2’de kritik bir hata tespit edildi.

Bu hata yüzünden 2. bölümde Sadie, Jack, John ve Abigail kamp alanındayken ortadan kayboluyordu. Rockstar Games bu hatanın bir sonraki güncelleme ile düzeltileceğini açıkladı.

Aslında bu basit bir hata gibi gözükebilir. Fakat kamp alanındaki elemanların ansızın ortadan kaybolması, hikaye akışındaki bazı diyalogların da silinmesine neden oluyor. Dolayısıyla hikayede bazı kısımları anlayamıyorsunuz.

Üstelik hepsi bu kadarla da sınırlı değil. Kaybolan elemanlardan aldığımız yan görevler de bu hata yüzünden kayboluyor. Dolayısıyla o yan görevlere de erişim şansımız kalmıyor.

Rockstar henüz güncellemenin ne zaman yayınlanacağı açıklamış değil. Fakat bu kritik güncellemenin en kısa zamanda oyun severlerin kullanımına sunulması bekleniyor.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Red Dead Redemption 2 PC için çıkmadı.

öne çıkan haberler

Jennifer Lopez’in pozu olay oldu

Yüzlerce kedisi var

14 saatte pişiyor

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat