Teknoloji

PUBG kısa süreliğine Xbox One’da ücretsiz oldu!

Microsoft 10 Kasım 2018 tarihinde Xbox One için bir etkinlik düzenleyecek. Yeni oyun ve muhtemelen yeni küçük aksesuarların duyurusunun yapılacağı bu etkinlik öncesi, oyunculara büyük bir sürpriz yapıldı. Battle Royale türünün sevilen oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds kısa süreliğine oyunculara ücretsiz olarak sunulmaya başladı.

Xbox One, Xbox One S ve Xbox One X platformlarında ücretsiz olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ı oynamak için maalesef ki Xbox Live Gold üyeliğinizin olması gerekiyor. Yakın zamanda aylık ücreti 29,99 TL’den 59,99 TL‘ye çıkan Xbox Live Gold üyeliği aslında PlayerUnknown’s Battlegrounds’ı ücretsiz yapmıyor.

PUBG

Yani her koşulda PlayerUnknown’s Battlegrounds’ı oynamak için Xbox Live Gold üyeliğiniz yoksa 59,99 TL bayılmanız gerekiyor. Microsoft Store’da 118 TL‘ye satılan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın ücretsiz deneme sürümünü buradan Xbox One konsolunuza indirebilirsiniz.

Son olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın 10 Kasım’daki etkinlikte PlayStation 4 için de duyurulacağını belirtelim.

öne çıkan haberler

Emekliye çifte müjde

Jennifer Lopez’in pozu olay oldu

Yüzlerce kedisi var

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat