Teknoloji

PUBG hataları düzeltildi

PUBG Corporation, geçtiğimiz Ağustos ayında PUBG’deki hataları düzeltmek için PUBG Fix projesini duyurmuştu. Geliştirici ekip hatalar için yol haritası açıklamış ve hataların Ekim ayında tamamen düzeltileceğini belirtmişti. Bugün PUBG Corporation, PUBG Fix projesini başarılı bir şekilde sonlandırdıklarını açıkladı.

Açıkalamalara göre; oyundaki 100’den fazla hata düzeltildi, FPS artışları sağlandı, sunuculara bağlanmadaki sorunlar çözüldü ve 2 milyondan fazla hile yapan PUBG oyuncusu banlandı. Karakter optimizasyonlarında da iyileştirme yapan firma, özellikle Xbox One’da yaşanan sorunları çözmesi ile büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor.

Yakında PlayStation 4’e de gelecek olan PUBG, bu sayede Nintendo Switch hariç tüm platformlarda boy göstermiş olacak. Tahminlere göre; PlayStation 4’te PUBG çapraz platform desteğine sahip olmayacak. Yani, sadece PS4 sahipleri aralarında PUBG oynayabilecek.

Ancak Sony bu kararından Fortnite ile geri adım atmış ve tüm platformlar arası çapraz olarak oynama imkanını sunmuştu. Bakalım PS4’te PUBG, Xbox One ve PC kullanıcılar ile aynı anda oynanabilecek mi?

öne çıkan haberler

Ormandan toplayıp yurt dışına satıyorlar

Bin liralık tost

Tırnaklarıyla dikkat çekti

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat