Teknoloji

PS Store’da en çok satan oyunlar

Son dönemde PS Store’un önemli bir kullanıcı kitlesine eriştiğini söylemek, yanlış olmayacaktır. Bu durumdaki temel etken ise Sony’nin PS Store üzerinden yaptığı muazzam indirimler. Örneğin normalde 350 – 400TL bandından satılan bir oyun, PlayStation Store üzerinden indirimler sayesinde 150 – 200TL bandına satın alınabiliyor.

Ayrıca dijital olarak satın alınan oyunların aile hesaplarında, iki cihazda aynı anda oynanabiliyor olması da büyük avantaj. Bu sayede arkadaşınızla ya da ailenizden biriyle aile hesabı kurarak, oyunları yarı fiyatına oynayabilirsiniz. Böylece hali hazırda 150TL’ye satılan bir oyun size 75TL’ye gelecektir.

Bu ve benzeri avantajlar sayesinde PS Store daha da popüler bir platform haline geldi. Peki bu popüler platformda geçtiğimiz ay en çok satan oyunlar hangileriydi?
Sony, Aralık ayında PlayStation Store üzerinden en çok satan oyunları açıkladı. Avrupa’da en çok satan PS4 oyunlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

1. FIFA 19
2. PlayerUnknown’s Battlegrounds
3. Battlefield V
4. Call of Duty: Black Ops 4
5. Grand Theft Auto V
6. God of War
7. Red Dead Redemption 2
8. Marvel’s Spider-Man
9. The Forest
10. The Sims 4
11. Assassin’s Creed Odyssey
12. Rocket League
13. Minecraft
14. Spyro Reignited Trilogy
15. The Crew 2
16. Battlefield 4
17. Gang Beasts
18. Battlefield 1
19. EA Sports UFC 2
20. Gran Turismo Sport

Zayıf kadınla evlenen erkeğe para veriyorlar!

Mesut Özil’i gönderiyorlar

Verdiği poz olay oldu

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat