İndir

Power Spy

Power Spy bilgisayarınızda siz yokken neler olduğunu bilmek istiyorsanız tam size göre yapılmış tamamen yasal bir izleme programıdır. Ebeveyn kontrol programı olarakta kullanılabilecek bu yazılım çocuğunuzun bilgisayarda hangi sitelere girdiğini hangi dosyaları açtığını kaydedebilen bir yazılım.

Power Spy Özellikler:

Klavyede yapılan tüm işlemleri kaydedebilir.

Mesajlaşma programlarında yapılan görüşmelerin kaydını tutabilir. (Windows Live Messenger, ICQ, AOL Messenger, AIM, Yahoo! Messenger, Windows Messenger ve Skype mesajları)

İnternette ziyaret edilen ve girilen bölümlerin ayrıntılı kayıtlarını tutabilir.

Facebook, MySpace gibi sık kullanılan siteleri şifre kayıtlarını yapılan işlemleri ayrıntılı olarak kaydedebilir.

İnternette yapılan dosya transferi veri alışverişi Gmail, Hotmail, Yahoo Mail gibi girilen sitelerdeki mail bilgileri ve tüm kayıtları kaydedebilir.

Power Spy aktif edildikten sonra bilgisayarın herhangi bir bölümünde görünmeden tamamen gizli olarak çalışan bir yazılımdır. Tüm kayıtları otamatik olarak alır ve arşivler. Çok gelişmiş özelliklere sahip olan bu yazılımın kullanımı bir o kadar kolay ve şifre desteği ile korunmaktadır. Gezdiğiniz internet sitelerinin resimlerinden tutun kamera görüntüsüne kadar her türlü bilgiyi hafızasında gizli olara tutabilmektedir. Ebeveyn kontrol programları arasında yüksek dereceye ve kullanıma sahiptir.

Programın kullanımı özellik kısıtlaması nedeniyle sınırlandırılmıştır tam sürümüne sahip olmak isterseniz üretici sitesini ziyare ederek 49.99$ ödedikten sonra sahip olabilirsiniz.

Programın daha ayrıntılı kullanımı ve özellikleri için üretici sitesini ziyaret edebilirsiniz.İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat