Teknoloji

PlayStation 5 sızdı mı?

Sony bu yıl 20 yılın aranın ardından ilk defa E3 etkinliğine katılmayacağını açıklamıştı. Bu açıklama iki farklı şekilde yorumlanmıştı. Bunlardan ilki Sony’nin tanıtacağı yeni oyunu olmadığı için etkinliğe katılmadığı, ikincisi ise PS5‘i tanıtmak istememesiydi.

PlayStation 4 Pro ile Xbox One X’in gerisinde kalan Sony, tahminlerimize göre yeni nesil oyun konsolunu 2019’un sonlarına doğru tanıtıp, 2020’nin ortalarında satışa sunacak. PS5 olarak isimlendirilecek olan bu konsolun bugün sızdığı iddia edildi.

Prototip görselleri olduğu söylenen PS5’in bir de “Safe Mode” modunda çalışırkenki görselleri sızdırıldı. Ancak bu sızıntı haberlerinin aslı olmadığı çok kısa süre içerisinde anlaşıldı.

Şimdiden PS5 hakkında render görselleri ile sızıntıların gelmesi konsolun 2019’da tanıtılma ihtimalini çok güçlendiriyor. Umarız Sony, 4K/60 FPS verecek şekilde güçlü bir konsol ile karşımıza çıkar.

öne çıkan haberler

İşte dünyanın en iyi korunan yeri

Barcelona’nın müthiş planı

Kahve bağımlılığının nedeni şaşırttı

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat