İndir

PhrozenSoft VirusTotal Uploader

PhrozenSoft VirusTotal Uploader, virustotal.com adresi üzerinden elinizdeki dosyaların güvenlik taramasından geçirebileceğiniz bir yazılımdır. Virustotal.com sitesi 45’ten fazla güvenlik yazılımının veritabanını kullanarak dosyalarınızı güvenlik taramasından geçiren ücretsiz bir güvenlik sitesidir.

Yazılımı kullanarak elinizdeki dosyaları virustotal.com sitesine gönderip tarama işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Normal şartlarda elinizdeki dosyayı sitenin adresine girerek yüklemeniz gerekir. Bu yazılımı kullanarak bu işlemi çok daha kolay yapabilirsiniz. Zira yazılım Windows Gezgini’ne bütünleşik çalıştığından bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyaya sağ tıklayıp “Scan with VirusTotal” demeniz yeterli olacaktır.

Yazılım anında dosyanızı siteye yükleyip size tarama sonucunu gösterecektir. Sonuca ister yazılımın ekranından ister sonuç sayfasının adresini alarak bakabilirsiniz. Yazılımla elinizde indirme adresi olan bir dosyayı da “Tools” >>> “Download + Scan” yoluyla indirme + yükleme biçiminde tek işlemle taratabilirsiniz. 

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat