İndir

PCKeeper

PCKeeper bilgisayarınızı optimize etmek, hataları bulup gidermek ve virüslerle savaşarak bilgisayarınızı güvenli tutmak için yapılmış bir yazılımdır. Programın en büyük avantajı ise tek bir pakette bu kadar içeriği topluyor olmasıdır.

Program olası hatalara karşı diskinizi tarar ve hataları giderir, tarama sürerken bulunan virüslü dosyaları da temizleyebilir. Bu şekilde tek bir tarama işlemi ile iki farklı işlemi aynı anda sürdürebilmektedir. 
Program ana 3 özelliği yanında ekstra özellikler de sunuyor. 
Anti thief, Hırsızlığa karşı koruma olarak bilinen bu özellik cihazınızın internete bağlandığı anda bulunduğu konumu kayıt ediyor. Bu durumda kayıp veya çalınan bilgisayarınızın yerini internet erişimi kurulduğu an bulabiliyorsunuz.
Silinen dosyaları geri getirebilme özelliğiyle de formatladığınız ya da yanlışlıkla silmiş olduğunuz içerikleri kurtarabiliyorsunuz.
Bir bilgisayar için olmazsa olmaz denilebilecek bütün yazılımları bir programda toplayarak sizlere sunuyor.

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat