Yazılım

Otomobil test sürüşlerinde Getir ve Renault’tan önemli işbirliği!

Satın almak istediğimiz bir otomobili test etmek için bazen randevu almamız ya da saatlerce prosedür gereği beklememiz gerekebiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen Getir ve Renault, yaptığı işbirliği ile otomobil test sürüşünü ayağınıza getiriyor.

Dakikalar içinde yüzlerce çeşit ürünü İstanbul’un her yerine teslim eden Getir, yeni Renault Megane Sedan için test sürüşü programını başlattı. Yapılan anlaşmayla birlikte yeni Renault Megane Sedan’ı test etmek isteyen İstanbullular, sadece dakikalar içinde kapısının önünden test sürüşüne çıkabiliyor.

Haftaiçi 18:00 – 22:00, haftasonu ise 12:00 – 22:00 saatleri arasında Renault görevlileri, test aracını dakikalar içinde bulunduğunuz konuma getirerek test sürüşü esnasında size eşlik ediyor. Böylelikle hiçbir otomobil bayisine gitme ihtiyacı duymadan yeni Renault Megane’ı deneyimleyebiliyorsunuz.

Eğer siz de yeni Renault Megane Sedan ile test sürüşüne çıkmak isterseniz, aşağıdaki bağlantılardan Getir uygulamasını indirebilirsiniz.

 Getir İndir – iOS
 Getir İndir – Android

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat