Genel Haber

Niche site nedir ? Niche hosting nereden alınır ?

Yeni sektörün efendisi niche sitelerdir.Artık herkes niche site açıp iyi bir site geliştirip para kazanabilir. Hergün bir kaç tane düzenli ve seo uyumlu yabancı içerikli makale girişi yaparak kendinizi niche yolunda geliştirebilirsiniz.

Niche site nedir ?

Niche Kelime, belli bir alanın sınırlı bir kısmında Google kullanıcılarının belirli bir sıklıkta aradığı, rekabeti az geliri yüksek kelimelerdir.

Bu siteler genel olarak ingilizce içerik üretilerek rekabet yüksek anahtar kelimelerde üst sıralara çıkıp sitenin trafiğinden yararlanıp daha hızlı ve kolay para kazanma yöntemidir.

Niche hosting nereden alınır ?

Niche hosting seçimi kuracağınız sitenin aynı lokasyonda olmasına özen gösterilmelidir. Siz ingilizce bir site açıp Türkiye lokasyon hosting almanız çok mantıksızdır. Kitle nerede ise hosting aynı lokasyonda olmalıdır. İngilizce bir site açacaksanız Amerike, İngiltere gibi lokasyonlarda niche web hosting almalısınız. Ufak bir hosting yeterli olacaktır. Tek tek açıp siteleriniz 10 u geçip aynı zamanda ziyaretçileriniz çoğalıyorsa artık bir sunucuya geçme zamanı gelmiştir.

Niche hosting paketlerine bakmak ve ilk ay ücretsiz denemek isterseniz tıklayın.

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat