Teknoloji

Narcos Rise of the Cartels PC ve konsollar için geliyor

Netflix yapımı Narcos dizisi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayli geniş bir izleyici kitlesine erişmeyi başarmıştı. İlk iki sezonunda Kolombiya’nın en büyük kokain kaçakçısı Pablo Escobar’ın hayatını konu edinen dizi, sonrasında ise Cali Karteli’ne odaklanmıştı. Yakında 4. sezonu ile tekrardan izleyicilerle buluşacak olan Narcos aynı zamanda PC ve konsollarımıza da konuk olmaya hazırlanıyor.

Curve Digital ve Kuju Entertainment işbirliğiyle geliştirilen Narcos Rise of the Cartels, 2019’un 3. çeyreğinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için satışa sunulacak.

Uzun bir süredir geliştirme aşamasında bulunan Narcos Rise of the Cartels, sıra tabanlı bir strateji oyunu.

Oyun, Narcos’un ilk sezonuna odaklanacak. Yani Pablo Escobar’ın yükselişi ve Medellin Karteli’nin kokain piyasasına hükmetmesini konu edinecek. Elbette oyunda Medellin Karteli’nin yükselmesi bizlere bağlı olacak.

Açık konuşmak gerekirse videoya bakarak çok birşey anlamak mümkün değil. Yani sadece bu video üzerinden oynanış hakkında bilgi edinmemiz pek de mümkün değil. Bu arada oyunun çıkış tarihinin henüz netleşmediğini de hatırlatalım.

öne çıkan haberler

Süper Lig’de 13 futbolcu kadro dışı

Rus balıkçı yakaladı

Dünyanın en iyi statları açıklandı

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat