İndir

Nano Antivirüs

NANO antivirüs, güvenlik yazılımları arasına yeni katılmış da olsa, zaman açısından popülerliğini hızlı bir derecede arttıran bir güvenlik yazılımıdır.

NANO Antivirüs alt yapısını en çok kullanılan antivirüslerin en çok kullanılan özellikleri ile yapılandırdı ve kulanıcılara sayısız özellikler sunuyor.
Kullanıcı dostu arayüzü kötü amaçlı yazılımlar bulmak için sistem dosyaları dahil tüm dosyalara erişmek için yönetici izni ister. İzin verildikten sonra tarama işlemi başlatabilirsiniz.
Özellikleri ise
Medya tarama : Sabit diskler, harici diskler, CD/DVD diskler, USB aygıtlar ve medya aygıtlarını taramayı sağlar.Ekspress tarama : Açılış yazılımları, bellekde çalışan yazılımlar, kayıt defteri gibi sistem dosyalarını taramayı sağlar.System guard : Sistemde çalışan şüpheli yazılımları ve dosyaları karantinaya taşıyarak sisteminizin güvenliğini sağlar.Sürekli güncel : Antivirüs yazılımı veritabanını sürekli güncel tutuyor. Bu şekilde yeni çıkmış olan virüs ve zararlı yazılımlara da anında karşılık verebiliyor.Tamamen ücretsiz! : Bu kadar özelliği barındıran ve tamamen ücretsiz antivirüs yazılımı piyasada yok sayılır. Göz atmaya değer.

NANO Antivirüs bütün bu özellikleri ücretsiz yapıyor, arayüzü oldukça modern ve kullanışlı ve yeni sistem bulut teknolojisi ile çalışıyor. Rakipleri büyük frimalar da olsa hızla yükselmesi beklenen antivirüs yazılımıdır.

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat