Teknoloji

Moto X4 için Android 9.0 Pie güncellemesi yayınlandı

Google’ın geçtiğimiz aylarda indirime sunduğu Android 9.0 Pie güncellemesi için firmalar hızlı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Sony ve Nokia‘nın ardından elle tutulur bir hamle de şimdi Motorola cephesinden geldi. Motorola, Moto X4 için Android 9.0 Pie güncellemesini bugün indirime sundu.

Tüm Android güncellemelerinde olduğu gibi kademe kademe sunulan Android 9.0 Pie güncellemesi, ilk olarak Hindistan‘daki Moto X4 sahiplerinin beğenisine sunuldu. Önümüzdeki haftalarda Avrupa ve Amerika’ya da gelmesi beklenen bu güncelleme, diğer Moto modellerine de umut oldu diyebiliriz.

İlerleyen günlerde; Moto Z3, Moto Z3 Play, Moto Z2 Force Edition, Moto Z2 Play, Moto G6, Moto G6 Play ve Moto G6 Plus modelleri de Android 9.0 Pie güncellemesi ile tanışacak. Aktarılan bilgilere göre; Android 9.0 Pie güncellemesi Moto X4 modelinde performans artışı sunuyor.

Moto X4 için Android 9.0 Pie

Güncelleme ile ayrıca Moto X4 modeline Android Pie ile gelen yeni özellikler ve API’lar da ekleniyor. OTA üzerinden sunulan bu güncelleme yaklaşık olarak 1.1 GB büyüklüğünde ve PPW29.69-17 yapı numarasına sahip. Bakalım Motorola, Türkiye’deki modellerine ne zaman güncelleme sunacak?

öne çıkan haberler

Süper Loto talihsizi

Emekliye çifte müjde

Jennifer Lopez’in pozu olay oldu

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat