Teknoloji

Microsoft da yeni teknolojiye ilgi gösteriyor

Yıllardır fuarlarda gördüğümüz prototipler, ceplerimize girmek için artık geri sayım yapıyor. Evet, katlanabilir telefonlar 2019’da hayatımıza girecek ve birçok şirket de bunun için hazırlıklarını tamamlıyor. Bir süredir basına yansıdığı üzere Microsoft da bu işin peşinde. Yeni gelen bilgilerle cihazın özellikleri daha da netleşti.

Son ortaya çıkan detaylara göre, katlanabilir cihaz temelde bir Windows tablet olacak. Açıldığında oldukça büyük bir ekrana sahip olacak olan cihaz, direkt olarak Windows 10’lu (Windows Phone değil) olacak. Katlandığında ise aynı mantıkla bir telefon gibi kullanılmaya devam edecek. Elbette sunulacak deneyim kullanıcılar tarafından merak ediliyor.

Öte yandan gelecek yıl yeni Xbox One ve yenilenmiş Surface bilgisayarlar da karşımıza çıkacak. ABD’li teknoloji devi yeni Surface’de Intel yerine AMD’ye yer verecek gibi gözüküyor.

öne çıkan haberler

Muğla’da şaşırtan görüntü

Ünlüleri kıskandıran düğün!

Unutulmaz nişan

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat