İndir

Magic Folders

Magic Folders, seçmiş olduğunuz dosya ve klasörleri gizleyebilen bir programdır. Gizlediğiniz bu dosya ve klasörler görüntülenemez, değiştirilemez, çalıştırılamaz ve silinemez. Program sayesinde çok önemli belgeleriniz, kazara silinmeye veya değiştirilmeye karşı gizlenebilir. Bu gizlediğiniz dosya ve klasörleri ancak programın içine girip, açılış şifresini girerek tekrar etkin hale getirebilirsiniz.

Bilgisayarı kullanan 5 farklı kullanıcı hesabı oluşturulabilir. Programın ana ekranında diskleri, dosya ve klasörleri kolay bir şekilde gizleyebilirsiniz. Açılışta oluşturduğunuz parolayı programın içinden daha sonra değiştirebilirsiniz.

Programı kaldırma:
Programı Denetim Masası, program ekle/kaldır içinden (ya da harici program kaldırma programlarıyla) ya da programın kendi içinde bulunan ‘Uninstall’ tuşuna tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Programı kurduktan sonra bir şifre oluşturmalısınız. Program kurulumdan sonra ‘yeniden başlat’ istiyor ama ‘hayır’ diyerek daha sonra yaptırabilirsiniz.

Bu innDirdiğiniz dosya Windows 2000, XP, Vista ve 7 (32 bit) içindir. Windows XP 64 bit sürümü inndirmek için tıklayınız. Eğer Windows 95/98/ME kullanıyorsanız bu dosyayı innDiriniz.

Programın lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat