Teknoloji

Launch Center Pro ne işe yarıyor?

Apple, Kestirmeler uygulaması ile Siri kısayollarını kullanıma sunmuştu. Sesli asistan kullanmak istemeyenler için App Store’da Launch Center Pro gibi daha iyi bir alternatif bulunuyor. Peki, bu uygulama ne işe yarıyor? Söylendiği gibi iPhone kullanımını kolaylaştırıyor mu?

Uygulama ile tek tıklama ile birini arayabilir, GIF mesajı gönderebilir, fotoğraf çekebilir, Wikipedia’da hızlı arama yapabilir, QR kod taratabilir, Tweetbot’u kullanarak arama yapabilir ve Things uygulamasında hızlı bir şekilde görev oluşturabilirsiniz.

Tüm popüler uygulamalara destek veren Launch Center, kısayolların yanında aldığı güncelleme ile NFC desteğine de kavuşuyor.

NFC yapıştırmalarına da kısayollar atayarak, bu stickerlara iPhone’unuzu okuttuğunuzda kısayolun devreye girmesini sağlayabilirsiniz. App Store’da ücretsiz olarak yer alan Launch Center’ın ekstra özelliklerini kullanmak için ücret ödemeniz gerektiğini belirtelim.

Launch Center‘ın en sevdiğim yanı ise tek ekranda kullandığım popüler uygulamaları göstermesi. Kısayollarını atadığım uygulamalara tıklayarak yapacağım işi daha hızlı bir şekilde yapabiliyorum. Uygulamanın ayrıca araç takımı özelliği bulunduğunu bu sayede bildirim merkezinden uygulamaları başlatabileceğinizi belirtelim.

Nergis koklamak 1 TL

Daha az prim ödeyerek nasıl emekli olunur?

Zaman ona hiç iyi davranmadı

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat