İndir

Kryptelite

Kryptelite, ücretsiz bir dosya/klasör şifreleme yazılımıdır. Kryptel yazılımının ücretsiz sürümü olan yazılım şifreleme işlevinin yanı sıra dosya parçalama desteği de sunmaktadır. Yazılım Kryptel isimli ücretli sürümü kadar olmasa da bir ev kullanıcısının şifreleme ve parçalama ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır. 

Kryptelite yazılımı sürükle/bırak desteğine sahip olduğundan şifrelemek istediğiniz dosyayı yazılımın ana menüsüne sürüklemeniz yeterli olacaktır.  Zaten yazılım Windows Gezgini’nde sağ tıklama menüsüne de eklendiğinden herhangi bir dosya veya klasörü şifrelemek istediğinizde rahatlıkla bu işlemi yapabilirsiniz. 

Kryptelite, ücretsiz olmasına karşın DES isimli standart şifreleme desteği sunmaktadır. Yazılımın bir diğer önemli özelliği ise sildikten sonra bir daha kimsenin erişmesini istemediğiniz dosyaları güvenli silme yöntemi ile silerek bir daha ulaşılamaz hale getirebilmesidir. 

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat