İndir

Kidlogger

Kidlogger bilgisayar, telefon veya tabletlerde kullanabileceğiniz bir takip yazılımıdır. Bu uygulama, yüklendiği cihazlarda neler yapıldığını, hangi sitelere girildiğini, klavye ile yazılan tüm metni kaydeder. Ayrıca belirlenen zamanlarda ekran görüntülerini kaydedip hesabınıza gönderir, webcam yardımı ile bilgisayar etrafında gercekleşen hareketleri kaydeder, görüntülü Skype görüşmelerini kaydeder, ortamdaki sesleri mp3 dosyası olarak kaydeder.

Aktivite günlüğü kronolojik olarak kaydedilir, böylece istediğiniz gün ve saati seçerek o an gerçekleşen bütün aktiviteleri izleyebilirsiniz.

Güvenilir ve ücretsiz takip yazılımına ihtiyacınız varsa, Kidlogger’i mutlaka deneyin. Özellikle ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar veya diğer cihazlar başında neler yaptıklarını kontrol etmeleri için geliştirilmiş bir yazılımdır.
Kidlogger özellikleri:
Farklı cihazlar için Kidlogger özellikleri değişebilir.
Arka planda gizli olarak çalışırKlavyede yazılan tüm yazıları kaydederSkype video görüşmelerini kaydederSes kaydı yaparKidlogger.net’teki hesabınıza günlük dosya ve ekran görüntüleri gönderirPanoya kopyalanan metinleri kaydederZiyaret edilen siteleri kaydederEski dosyalar otomatik olarak silinirİsteğe göre bir veya birkaç kullanıcı takip edebilirTürkçe, İtalyanca, İngilizce, Endonezyaca ve Rusça destekli.Mac OS, Android, iOS, Symbian gibi birçok platformu destekler. Bu platformlara uygun sürümleri üretici sitesinde bulabilirsiniz.

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat