Teknoloji

Just Cause 4 için nefes kesen çıkış videosu

Açık dünya temalı oyun denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Just Cause serisi, yeni oyunuyla bir kez daha PC ve konsollarımıza konuk olmaya hazırlanıyor. Bu hafta itibariyle raflardaki yerini alan yapım için Square Enix nefes kesen bir çıkış videosu yayınladı. Yayınlanan bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Seriyi oynayanların da bileceği üzere Just Cause 4, yapı ve oynanış dinamikleri açısından diğer açık dünya temalı yapımlardan farklı bir konumda bulunuyor. Çünkü diğer açık dünya oyunlarında kaosa pek fazla imkan verilmez. Yani öyle önünüze çıkan bir yeri patlatıp, havaya uçurma gibi bir imkanınız pek fazla yoktur. Just Cause serisinde ise şehirde dilediğiniz gibi bir kaos ortamı yaratabilirsiniz. Zaten oyunun temel hikayesi de tamamen kaos üzerine kuruludur.

Nitekim Just Cause 4’te de bu açıdan değişen pek fazla birşey yok. Sadece oyuna yeni eklenen yoğun hava muhalefetleri, eğlence dozajını biraz daha arttırmış. Malum, diğer pek çok oyunda da yağmur yağmasına, yerlerin kardan ötürü bembeyaz olmasına alışkınız. Fakat Just Cause’un yeni oyununda, bunlarında ötesinde, fırtınalarla, hortumlarla karşılaşacağız. Bu da oyuna farklı bir tat getirecektir.

öne çıkan haberler

Unutulmaz nişan

Muğla’da şaşırtan görüntü

Rize’de fıkra gibi olay

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat