Teknoloji

İşte yeni Microsoft Office simgeleri

Microsoft, başarılı Office uygulamalarının simgelerini zaman zaman yenileyerek modern çağa ayak uyduruyordu. 2003‘ten bu zamana kadar Office uygulamalarının simgelerini yaklaşık üç yılda bir yenileyen yazılım devi, şimdi yeniden bir oluşumun içerisine girmiş durumda.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre; Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Skype ve OneDrive uygulamalarının simgeleri çok yakında yenilenecek. Baştan aşağıya değişecek olan bu simgelerin çok hoş ve modern göründüğünü söyleyebiliriz.

Başta Windows ve macOS olmak üzere Office uygulamalarının yer aldığı iOS ve Android platformlarına da bu güncelleme sunulacak. 2018 yılı bitmeden önce gelecek olan bu güncellemenin Aralık ayı içerisinde sunulması bekleniyor.

Son olarak bu yeni simgelerin Office 365 kullanıcılarına sunulacağını belirtelim. Peki, siz Microsoft’un Office uygulamaları için tasarladığı yeni simgeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

öne çıkan haberler

Bu meyvenin faydaları saymakla bitmiyor

Bunları sakın yemeyin!

Ekmeğini taştan çıkarıyor

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat