Teknoloji

iPhone 7 fiyatı dibe vurdu

Henüz Black Friday’e yaklaşık olarak 2 hafta var. Fakat şimdiden Black Friday indirimleri e-ticaret sitelerinde boy göstermeye başlamış durumda. Bu bağlamda eBay’de iPhone 7 fiyatı adeta dibe vurdu.

İngiltere’de normal şartlarda 400 pound civarı fiyatlardan satılan iPhone 7 fiyatı, şu aralar 265 pound’a kadar düşmüş durumda. Bu Türk Lirası bazında yaklaşık olarak 1810TL’ye denk geliyor.

Öte yandan iPhone 7’nin ülkemizdeki güncel satış fiyatı 3000TL seviyelerinden başlıyor. Belki Black Friday dolayısıyla ülkemizdeki fiyatlarda da biraz esnemeler olabilir. Fakat yine de öyle büyük bir fiyat düşüşü beklememek gerekiyor.

Bu arada aynı eBay satıcısının iPhone X’i 585 pound’tan, iPad Air 2’yi ise 260 pound’tan sattığını belirtelim. Bu fiyatların oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Dileriz önümüzdeki Black Friday’de ülkemizde de uygun fiyatlı ürünlerle karşılaşırız. Açık konuşmak gerekirse, bu konuda Amazon Türkiye’den oldukça büyük beklentiler mevcut.

öne çıkan haberler

Ünlülerin instagram pozlarını ‘trol’lediler

Dünyanın en iyi statları açıklandı

Rus balıkçı yakaladı

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat