Yazılım

iOS 12’nin tanıtılacağı tarih belli oldu!

Hatırlayacağınız üzere Apple, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada dünyanın dört bir yanından yazılım geliştiricileri bir araya getireceği WWDC 2018 (Dünya Geliştiriciler Konferansı) etkinliğinin tarihini açıklamıştı. Bu kez iOS 12 ve diğer Apple işletim sistemlerinin yeni sürümlerinin tanıtılacağı sunumun düzenleneceği tarih duyuruldu.

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre WWDC 2018 kapsamındaki Apple Keynote etkinliği 4 Haziran 2018 tarihinde Türkiye saatiyle 20:00’da gerçekleşecek. iOS, macOS, watchOS ve tvOS işletim sistemlerinin yeni sürümlerinin tanıtılacağı etkinlikte aynı zamanda uygulama geliştiricileri ilgilendiren farklı önemli duyurular da yapılacak.

Etkinliği 4 Haziran’da canlı izleyin

Her Apple Keynote etkinliğinde olduğu gibi WWDC 2018 kapsamındaki Apple Keynote da internet üzerinden canlı yayınla izlenebilecek. Etkinliği 4 Haziran tarihinde bu bağlantıdaki adresten takip edebilir, dilerseniz canlı yayın öncesinde etkinliği unutmamak için yine bağlantı üzerinden takviminize ekleyebilirsiniz.

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat