Genel Haber

İnternetten para kazanmanın yolları

Para kazanma internetten para kazanma, para kazanmanın yolları, internetten para kazanma, kısa yoldan para kazanmanın yollarını sizlere şimdi anlatıyoruz.

 

E-Ticaret yöntemiyle para kazanma yöntemi

Bu anlatacağımız ufak tefek herkesin bulabileceği sermayeler gerekmektedir. Çalışıyorsanız ufak bir miktarı kendinize ayırıp veya akraba arkadaştan borç isteyerek kendi işinizi kurabilir veya ek iş olarakta yapabilirsiniz.

Sermaye: 500 – 1500 ₺

Aylık tahmini kazanç: 250 – 400 ₺

Belirtilen sermayi yükseltirseniz daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

İlk öncelikle aliexpress.com  adlı siteye girip uzmanı olduğunuz ürünlerin toplu olarak sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz ortalama 20 – 35 günde gelir.Stok bitmesine yakın yeniden sipariş geçmelisiniz. Sipariş ettiğiniz ürünleri sahibinde.com veya letgo gibi sitelerde satabilir eğer kategoriniz bu sitelerde yoksa, forum gruplar’da veya kendinize bir internet sitesinizde satabilirsiniz.

 

Video çekerek para kazanma yöntemi

Youtube üzerinden kolaylıkla özgün videolar çekerek para kazanabilirsiniz. Bir kaç donanım (kamera, mikrofon) alarak ve bir kaç arkadaşınızı yanınıza alarak kategorinizi belirleyip çalışmalara başlayın ve para kazanın. Hem youtube, reklam ve sponsorluk gibi kısımlardan kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

 

Site kurarak para kazanma yöntemi

Blog, haber sitesi, forum v.b site açarak para kazanmanın neresi bilinmiyor diyebilirsiniz. Ama bu noktada yapılan birçok yanlış olduğu için para kazanmak da hayal olabiliyor. İşte bu nedenle sizlere çok önemli bir tavsiye vereceğim. Genel bir blog açmak yerine sadece belli bir alana yönelik paylaşımlar yapacağınız bir blog açın. Örneğin; moda blogu açmak yerine sadece takı veya ayakkabı üzerine bir blog açın. Bu şekilde blogunuzdan çok daha iyi reklam geliri elde edebilirsiniz.

Birçok kişinin büyük bir hevesle açtığı bloglar, yapılan hatalar nedeniyle terk edilmiş durumda. Yapılan masraflar da cabası. Bu nedenle blog açarak reklam geliri elde etmek istiyorsanız öncelikle bu işin inceliklerini öğrenin. Daha sonra kendinize belli bir alan belirleyin ve tüm becerilerinizi sergileyin.

 

 

 

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat