Genel Haber

İnstagram üzerinden satış yapanlardan hizmet almayın

Günümüzün en çok kullanılan tartışmasız instagram‘dır. Bunu fırsat bilen satıcılar instagram üzerinden ürün satanlardan hizmet alırken dikkat edin. Bir çok satıcının vergi bilgileri bulunmuyor. En çok ürün satan kategori ise tekstil ürünleri satanlardır. Ayakkabı ürünleri alırken parayı gönderisiye kadar herşey normaldir. Kargo gelmez uğraşırsınız oyalarlar ve en sonunda pes edersiniz. İnstagram üzerinden kesinlikle alışveriş yapılmasını önermemekteyiz.

İnstagram üzerinden hizmet alırken neler dikkat edilmelidir ?

Sayfayı google’da araştırın ve sikayetvar.com‘da araştırma yapın daha önce mağdur olan var mı ve dolandırma sorunu yaşamış mı ? İnstagram üzerinden iletişim numarası aranıyor mu ona mutlaka dikkat edin genel olarak bir çok satıcı aramaya kapatır.

Sizde instagram üzerinden ayakkabı şikayetleri görmek için tıklayınız

Satıcı kişilerin eğer bir websitesi varsa kurumsal numara ve vergi bilgileri olması gerekmektedir. Eğer yoksa o kişiden hizmet almayınız !

 

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat