İndir

Hotspot Shield

Hotspot Shield internette güvenli ve anonim gezinmenize yardımcı olan ücretsiz bir VPN uygulamasıdır. HTTPS üzerinden tüm web içeriğini şifreler ve size anonim bir ABD merkezli IP adresi sağlar. Karmaşık yapılandırma ayarlarına gerek duymadan programı yükler yüklemez kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programı elle veya otomatik olarak başlatabilirsiniz. Program popüler tarayıcılar ile entegre çalışır. Kablolu ve kablosuz bağlantıları destekler. Amerika dışına erişimi kapalı olan sitelere erişebilmenize imkan sağlar.

Özellikle herkese açık internet erişim noktalarında verilerinizin ve kimliğinizin güvenliği açısından kullanmanızı önerebileceğimiz bir uygulamadır.

Ücretsiz sürümü her web sayfasının üstünde bir reklam görüntüler. Programı sıkça kullanıyorsanız ve reklamları rahatsız edici bulursanız, reklamları kaldırmak ve aynı zamanda bazı ek özelliklere sahip olmak için Elite sürümünü (yıllık $29.95) satın almayı düşünebilirsiniz.İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat