Teknoloji

Hotmail giriş: Hotmail oturum açma nasıl yapılır? Outlook giriş sayfası, oturum açma ve gelen kutusu ekranı

Hotmail kullanıcıları gelen kutusuna nasıl giriş yapacaklarını merak ediyorlar. Bunun en önemli nedeni Hotmail’in yıllar içinde geçirdiği değişiklikler… Peki Hotmail gelen kutusu nasıl açılır? Hotmail oturum açma işlemi nasıl yapılır? İşte Hotmail hakkında merak edilenler…

Hotmail uzantılı mailinizi açmak için Microsoft’un sayfasını kullanabilirsiniz. Microsoft tüm hizmetlerine erişimi bu sayfadan yürütüyor. Bu uygulamalar OneDrive, Outlook, Skype’dır. Microsoft hesabınızla oturum açarak Office Online, Outlook, Skype, OneNote, OneDrive’a ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Outlook ayrıca bir Microsoft hesabına oturum açarken bir kullanıcının şifresinin yerine tek kullanımlık bir kod kullanılmasına izin verir. Peki Hotmail gelen kutusu nasıl görüntülenir? Hotmailde oturum açma sayfasına haberimizden ulaşabilirsiniz.

HOTMAİL OTURUM AÇMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Hotmail hesabınızı açarak mail gönderme, mail okuma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hotmail’de oturum nasıl açılır? İşte yanıtı…

– https://www.microsoft.com/ adresini açın
– Sağ üst köşeden Oturum Aç kısmına tıklayın
– Kullanıcı adı ve parolanızla giriş yapın
– Profil fotoğrafının alt kısmındaki diğer eylemlere tıklayın
– Gelen kutusunu açın
– Böylece Hotmail gelen kutusuna erişebilirsiniz

hotmail-oturum

SKYPE NEDİR?

Yazılı ve görüntülü sohbet etmeyi sağlayan, cep telefonu, bilgisayar veya tablette ücretsiz bir uygulamadır. Skype, diğer kişilerle bire bir ücretsiz görüntülü ve sesli çağrı, grup çağrıları, anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı yapılabilir. Skype, kullanıcıların Outlook.com’da bir Skype video görüşmesi yapmalarını da sağlar.

İLGİLİ HABERGmail e posta açma! E-Mail nasıl açılır?Gmail e posta açma! E-Mail nasıl açılır?

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat