Teknoloji

Honor View 20 tamiri ne kadar zor? İşte yanıtı

Akıllı telefon sektöründeki yeni trendlerden biri olan delikli ekran tasarımı bazı soruları da beraberinde getirmiş durumda. Bu sorulardan en önemlisi de telefonun tamirinin ne derece kolay ya da zor olacağı.

Malum, YouTube’ta yer alan eğitim videoları sayesinde pek çok telefonun ekranını ya da bataryasını evimizde rahatlıkla değiştirebiliyoruz. Peki aynı şek Honor View 20 için de geçerli mi?

Honor View 20 bataryasını değiştirmek oldukça basit. Fakat söz konusu ekran değişimine geldiğinde hayli mesai harcamanız gerekiyor. Ekranın ısıtmadan ayrılmaması önemli bir sorun. Dolayısıyla ekran değişimini evde kendi imkanlarınızla gerçekleştirmeniz biraz zor diyebiliriz.

Yine de View 20’i kendiniz tamir etmeye çalışırsanız, yukarıdaki video hayli işinize yaracaktır. Tabi ki ekran söz konusu olduğunda biraz daha dikkatli davranmanızı tavsiye ederiz.

El ele alışverişe çıktılar

İlk soruda elendi

Scott ve Sofia’nın aşkı para basıyor

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat