Teknoloji

Google Pixel 3 ve 3 XL için önemli güncelleme

Google, Pixel cihazları için yeni bir güncelleme yayınladı. Böylece Pixel cihazlara ocak ayı güvenlik güncellemesiyle birlikte pek çok düzenleme geliyor. Bu düzenlemeler arasında en önemlisi ise, Pixel 3 ve Pixel 3 XL’ın video çekim esnasındaki kötü ses kayıt kalitesinin ortadan kaldırılması. Zira bu konuda pek çok kullanıcının şikayeti bulunuyordu.

Bir düşünün, Pixel 3 ve Pixel 3 XL, en iyi kameralı Android telefonlardan. Çok iyi kalitede fotoğraflar çekebiliyor, ancak video esnasında ses kayıt kalitesi can sıkıcıydı. Yeni güncellemeyle birlikte bu da ortadan kalkmış oldu.

Yaklaşık 60MB boyutundaki güncellemenin birkaç gün içinde tüm kullanıcılar için indirilmeye sunulması bekleniyor. Şimdiden güncellemeye kavuşan kullanıcılar ise, video kayıt esnasındaki ses kalitesinin fark edilir düzeyde iyileştirildiğini belirtiyor.

Ünlülerin TBT paylaşımları

Yıllar sonra ‘anne-kız’ bir araya geldi

Van Persie’den Fenerbahçe göndermesi

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat