Teknoloji

Google Pixel 3 ses sorunu bu güncelleme ile çözüldü

Google’ın kendi telefon serisi olan Pixel, çoğu zaman sorunlar ile gündeme geliyor. Ancak telefonu üreten ve yazılımı geliştiren direkt Google olduğu için bu tip can sıkıcı hatalar kısa süre içerisinde gideriliyor. Apple mantığı yani.

Geçtiğimiz haftalarda Pixel 3 modellerine ses sorunu olduğu ortaya çıkmıştı. 2018’in sonuna doğru fark edilen bu hata için Google bugün hızlı bir şekilde güncelleme yayınladı.

2019’un ilk Android güvenlik güncellemesini bu hatadan dolayı birkaç gün daha öne çeken Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinde ses kaydı sırasında yaşanan sorunu çözüyor.

Ülkemizde maalesef ki resmi olarak satışa sunulmayan Pixel 3’e bu güncellemeyi Ayarlar>Sistem>Gelişmiş>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

Son olarak; Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerine gelen bu güncelleme ile sistemdeki güvenlik açıklarının kapatıldığını ve yaşanan küçük sorunların da giderildiğini belirtelim.

En gözde çift değişti

Bir zamanlar onlar modaydı

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat