Yazılım

Google Duo’ya ekran paylaşımı özelliği geldi

Google Duo’nun Android versiyonuna ekran paylaşma özelliği geldi. Kamera ikonunun üzerindeki yeni ekran paylaşma tuşuna dokunarak özelliği kullanabilirsiniz.

Google, Duo V34 adını verdiği yeni betasını yayınladı. Bu sayede Google Duo Android uygulaması üzerinden Android telefonların ekranını paylaşmak mümkün hale geliyor.

Bu özelliği kullanmak için kullanıcıların kamera değiştirme ikonunun üzerine yerleştirilen ekran paylaşımı ikonuna basmanız gerekiyor. Daha sonra Duo’nun ekranınızı kaydetmesine izin vermeniz isteniyor. Ardından karşı tarafın görebileceği alanı kırmızı bir çerçeveye alıyorsunuz. Duraklatma ve durdurma düğmelerine de sahip olacaksınız. Telefonunuzu normal olarak kullanabilirsiniz, ancak ekran sohbet ettiğiniz kişiye gönderilecek.

Kullanıcılar bağlandıkları ekrana uzaktan herhangi bir işlem yapamıyor. Bunun dışında Google Duo Android uygulamasına gelen özellik, henüz sağlıklı işlemiyor. Birçok kullanıcı bağlantı sorunu yaşıyor.

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat