Teknoloji

Galaxy S10 Lite batarya detayları belli oldu

Bilindiği üzere

Galaxy S10 Lite, S10 ve S10+’a nazaran daha düşük bir etikete sahip olacak. Elbette düşük fiyat etiketi dolayısıyla bazı özellikler de kırpılmış bir şekilde karşımıza çıkacak. Şimdilik Galaxy S10 Lite özellikleri hakkında net bilgiler yok. Bildiğimiz tek şey S10 Lite’ın kaç mAh’lık bir batarya ile geleceği.

Geçtiğimiz gün Güney Kore basınında yer alan bir bilgiye göre, S10 Lite 3100 mAh kapasitesine sahip bir batarya ile gelecek. Bu miktarın Lite tipi bir model için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen S10’da bu miktar 3500mAh’a kadar çıkacaktır. S10+ modelinde ise 4000 mAh’lık bir batarya kullanılabilir.

Samsung’un yeni S serisi modellerini Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtması bekleniyor. Bir diğer ihtimal ise S10 modelleri için MWC 2019 sonrası özel bir etkinlik düzenlenmesi. Muhtemelen Samsung Galaxy S10 ailesi ile ilgili takvimi önümüzdeki günlerde açıklayacaktır.

Onlara ‘Portekizli askerler’ deniyor

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Galatasaray’a 53 milyon euro

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat