Teknoloji

Galaxy S10+ boyutu ortaya çıktı

Malum,

Bu üç model arasında en çok merak edileni ise Galaxy S10+. Çünkü Samsung’un tüm premium özelliklerini bu cihazda sunacağı belirtiliyor. Örneğin 3 ana kameranın sadece plus versiyonda olacağı söyleniyor. Ya da ekran altı parmak izi okuyucusuna sadece bu modelde yer verileceği belirtiliyor. Ayrıca Galaxy S10+’da çift ön kamera bulunacağına dair de söylentiler mevcut. Fakat bunların hiç biri henüz onaylanmış değil.

Geçtiğimiz gün Galaxy S10+ ile ilgili olduğu iddia edilen bir video ortaya çıktı. Bu videoda S10+ için hazırlanmış bir telefon kılıfı göze çarpıyor. Telefon kılıfı bize S10+’ın boyutu hakkında bilgi veriyor. Bahse konu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da net bir şekilde görüldüğü üzere S10+ kılıfı, selefi S9+ ile birebir uyumlu. Ses açıp kapama tuşundan tutun da type-c girişine kadar herşey yerli yerinde.

Görünen o ki S10+ boyut açısından selefi S9+ ile hemen hemen aynı olacak.

İki kadın yüz yıllık yasağı deldi

Robinho için affettirme zamanı

Bilimi şaşırtan insanlar!

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat