Teknoloji

Fallout 76 için 47 GB güncelleme çıktı!

Oyun dünyasında büyük işlere imza atan Bethesda, sevilen oyun serisi Fallout için yeni oyununu geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiren Fallout 76, diğer tüm Bethesda oyunlarında olduğu gibi bug’lar ile doluydu.

Hatta Bethesda basına oyunun incelenmesi için kodları geç göndermiş ve bu sayede incelemelerin oyundan önce yayınlanmasını engellemişti. Bugün Bethesda’nın neden böyle bir şey yaptığı ortaya çıktı. Bethesda, 43 GB olan oyunu için tam 47 GB büyüklüğünde bir güncelleme yayınladı.
Oyunu baştan yaratan bu güncelleme, oyuncuları çok kızdıracak gibi görünüyor. Özellikle AKN’nin hala uygulandığı ülkemizde 43 GB’ın üzerine 47 GB indirme yapmak Türk oyuncularını çıldırtabilir.

Son dönemin modası bu oldu aslında. Yapımcıların çok büyük bir bölümü oyun bitmeden sunalım nasıl olsa düzeltiriz biz gelecek parayla kendimize kaynak yaratırız kafasında. Ancak Bethesda’nın son olayı artık illallah getirdi diyebiliriz. Ana oyunun 43 GB olduğu yerde 47 GB’lık güncelleme nedir?

öne çıkan haberler

Quaresma’yı isyan ettirdi

Bin liralık tost

1 Aralık 2018’de başlıyor

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat