İndir

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus, tümüyle yenilenmiş yapısıyla bilgisayarını virüslerden, casus yazılımlardan ve tüm diğer zararlılardan korumaktadır.  Yıllar önce sezgisel tarama özelliği ile tüm rakiplerini geride bırakarak birçok bilgisayar kullanıcısının tercihi haline gelen yazılım, özellikle  sosyal medya sitelerinin yaygınlaşması, internet bankacılığının sık kullanılır hale gelmesi gibi nedenlerle yapısına yeni birçok özellik ekleyerek yeniden karşımıza çıktı !

ESET NOD32 Antivirus, sahip olduğu birçok özelliğe rağmen sistem kaynaklarınızı asgari düzeyde kullanması ile de dikkatleri üzerine çeken bir yazılım. Ayrıca yeni tasarımı ile kullanımı çok daha kolay hale getirilmiş durumda. ESET Live Grid özelliği ile de sosyal medya sitelerinden gelen tehditlere karşı anlık koruma sağlama özelliğine de kavuşmuş durumda. 

Yazılımın Genel Özellikleri: 

Sezgisel tarama özelliği ile yeni ortaya çıkan yani henüz tanımlanmamış zararlıları dahi tespit eder ve engeller.
Sahip olduğu zararlı tanımlama veritabanı ile bugüne kadar ortaya çıkan zararlıların neredeyse tümünü tanır ve engeller.Virüslerin yanı sıra; casus yazılımları, reklam araçlarını, solucanları ve tüm diğer zararlıları tanır ve engeller.Sahip olduğu bulut teknolojisi ile sizi saldırılara karşı etkin biçimde korur.ESET Live Grid özelliği ile özellikle sosyal medya sitelerinden bulaşabilecek zararlılara karşı koruma sağlar.Oyun modu ile çok daha yüksek performansda oyun oynamanızı sağlar.Dizüstü bilgisayarınız pil ile çalışırken tarama vb. görevleri daha sonraya erteler. Bilgisayarınıza dışarıdan taktığınız CD, DVD, USB bellek gibi araçları anında tarar ve varsa zararlıları engeller.HiPS özelliği ile sistem davranışlarınızı alışkanlıklarını kaydeder ve üst düzey koruma sağlar.Tüm bunları yaparken sistem kaynaklarını en asgari seviyede kullanır !ESET Unilicense ile aynı makine üzerinde çalışan tüm işletim sistemlerini korumanızı sağlar. –Windows, Mac OS ya da Linux fark etmez, aynı fiyata!

İnndirdiğiniz bu yükleme yardımcısı ile işletim sisteminize uygun sürüm internetten (yaklaşık 45 Mb) inndirilip kurulacaktır. 


Bu sürüm 32-bit işletim sistemleri içindir. 64-bitlik sürümü aşağıdan inndirebilirsiniz:
NOD32 Antivirus 64-Bit indir

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat