Güvenlik

ESET Internet Security ile interneti daha güvenli hale getiriyor

Dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen https://www.eset.com/tr/home/internet-security/?utm_source=dh&utm_medium=article&utm_campaign=spring_EIS&utm_term=we_secure_your_family” target=”_blank”>ESET’in çok katmanlı zararlı yazılım koruması ile güvenli çevrimiçi yolculuğunuza başlayın.

Keyfini çıkarmanız için güvenli internet

Antivirus ve Antispyware

Virüsler, rootkit’ler, solucanlar ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü dijital tehdite karşı proaktif koruma sağlayın.

Kimlik Avı Koruması

Gizliliğinizi ve varlıklarınızı sahte web siteleri tarafından kullanıcı adları, şifreler veya banka bilgileriniz gibi hassas bilgileri edinme girişimlerine karşı korur.

Fidye Yazılımı Kalkanı

Sizi kişisel verilerinizden mahrum bırakarak bilgilerinizi geri alabilmeniz için bir ‘fidye’ ödemenizi isteyen kötü amaçlı yazılımları engeller.

UEFI Tarayıcı YENİ

UEFI arayüzüne sahip sistemlerde, Windows’un başlamasından önce dahi bilgisayarınıza saldıran tehditlere karşı derinlemesine koruma sağlar.

Exploit Engelleyici

Antivirüs tespitinden kaçmak için özel olarak tasarlanmış saldırıları engelleyerek kilitlenen ekranları ve fidye yazılımlarını ortadan kaldırır. Java tabanlı yazılımlar da dahil olmak üzere web tarayıcıları, PDF okuyucuları ve diğer uygulamalardaki saldırılara karşı koruma sağlar.

Bulut tabanlı tarama

ESET Live Grid® dosya itibarı veritabanına dayanan güvenli dosyaları beyaz listeye ekleyerek taramayı hızlandırır ve itibara dayalı olarak bilinmeyen tehditleri proaktif şekilde önler.

Sizin ve ailenizin gizliliğinin korunması

Sizin ve ailenizin gizliliğini koruyoruz

Bilgisayar korsanlarının şifrelerinizi kötüye kullanmasını önleyin. Güvenle çevrimiçi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirin. Çocuklarınızın uygunsuz çevrimiçi içeriğe maruz kalmasını önleyin. Ayrıcalıklı özelliklerin keyfini çıkarın.

Güvenlik Duvarı

Bilgisayarınıza yetkisiz erişimi önleyerek kişisel verilerinizin kötüye kullanılmasını engeller.

Kimlik Avı Koruması

Gizliliğinizi ve varlıklarınızı sahte web siteleri tarafından kullanıcı adları, şifreler veya banka bilgileri gibi hassas verilerinizin çalınmasına karşı korur.

Akıllı Ev İzleyici GELİŞTİRİLMİŞ

Router cihazınızı zayıf parolalar veya güncel olmayan yazılımlar gibi güvenlik açıklarına karşı test etmenizi sağlayarak onarım seçenekleri sunar. Cihaza bağlananları göstermek için, yönlendiriciye bağlı cihazların (akıllı telefon, kablosuz ağ, vb.) kolay erişilebilir bir listesini sağlar. Akıllı cihazları güvenlik açıkları için taramanıza olanak tanıyarak olası sorunları gidermek için size öneriler sunar.

Fidye Yazılımı Kalkanı

Sizi kişisel verilerinizden mahrum bırakarak bu bilgileri geri alabilmeniz için bir ‘fidye’ ödemenizi isteyen kötü amaçlı yazılımları engeller.

Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması

İnternet bankacılığı veya çevrimiçi alışveriş işlemlerinizi korur. İnternet bankacılığı sitelerinde otomatik koruma sağlar. Daha güvenli işlemler için klavye ve tarayıcı arasındaki iletişimi şifreler.

Webcam Koruması

Hangi uygulamanın web kameranızı kullanmak istediğini görmek için bilgisayarınızda çalışan tüm süreçleri ve uygulamaları sürekli olarak izler. Web kameranıza beklenmedik bir şekilde erişmeye çalışanlara karşı sizi uyarır ve onları engellemenizi sağlar.

Botnet Koruması

Botnet zararlı yazılımlarına karşı koruma sağlayan güvenlik katmanı ile bilgisayarınızın istenmeyen posta ve ağ saldırılarına karşı kötüye kullanımını önler.

Ebeveyn Kontrolü

Çocuklarınızın yaşlarına göre önceden tanımlanmış kategoriler arasından seçim yapma imkânı tanır. Ayarların değiştirilmesine ve ürünün yetkisiz olarak kaldırılmasına karşı bir şifre oluşturmanızı sağlar.

Dizüstü bilgisayarınızın koruması

Kaybolma veya çalınma ihtimaline karşı bilgisayarınızı takip ederek ve güvende kalın.

Konum İzleme

Otomatik izlemeyi başlatmak için bir cihazın my.eset.com adresindeki ESET® Anti-Theft web arabirimi yoluyla eksik olduğunu işaretlemenize izin verir. Cihaz çevrimiçi duruma geldiğinde, o aralıktaki Wi-Fi şebekelerine dayalı bir harita üzerinden konumu görüntüler. Toplanan bilgilere ESET Anti-Theft aracılığıyla my.eset.com adresinden erişmenizi sağlar.

Laptop Aktivite İzleme

Hırsızları dizüstü bilgisayarınızın dahili kamerasıyla izlemenize olanak tanır. Kayıp dizüstü bilgisayar ekranının görüntülerini toplar. Tüm bu resimleri my.eset.com web arayüzüne kaydeder.

Anti-Theft Optimizasyonu

Cihazınızın azami düzeyde korunması için Anti-Theft Optimizasyonu’nu kolayca kurarak yapılandırmanızı sağlar. Windows otomatik oturum açma ve işletim sistemi hesap şifrelerini yapılandırmayı kolaylaştırır. Temel sistem ayarlarını değiştirmenizi isteyerek güvenlik düzeyini artırmanıza yardımcı olur.

Bilgisayarınız tüm gücüyle kullanımınızda

Yavaşlama olmadan internette oyun oynayın, çalışın ve gezin. Pil tasarruf moduyla daha uzun süre çevrimiçi kalın ve dikkat dağıtan pop-up’lar olmadan oyun keyfini yaşayın.

Bilgisayarınızı tüm gücü ile kullanın

Düşük Kaynak Kullanımı

Yüksek performansı korur ve donanım ömrünü uzatır. Tüm sistem altyapılarıyla uyumludur. Oldukça küçük güncelleme paketleriyle internet bant genişliği kullanımını korur.

Oyun Modu

Herhangi bir program tam ekranda çalıştırılırsa otomatik olarak sessiz moda geçer. Oyun, video, fotoğraf veya sunum kaynaklarını korumak için sistem güncellemeleri ve bildirimler ertelenir.

Taşınabilir Bilgisayar Desteği

İstenmeyen açılır pencereleri, güncellemeleri ve sistem aktivitelerini, oyun oynamaya veya filmlere odaklanabilmeniz için sistem kaynaklarını koruyarak erteler.
İnanılmaz kullanım kolaylığı
Ürünümüzün kurulumu, yenilenmesi ve yükseltilmesi kolaydır. Şık kullanıcı arayüzü, tüm rutin görevleri kolayca oluşturmanıza izin vermek için tasarlanmıştır. Ek olarak, güvenlik profilinizi 150’den fazla detaylı seçenekle ayarlayabilirsiniz.

İnanılmaz kullanım kolaylığı

Tek Tuşla Çözüm

Koruma durumu ve sıkça kullanılan tüm eylemlerle araçlar tüm ekranlardan erişilebilir durumdadır. Herhangi bir güvenlik uyarısı durumunda, tek bir tıkla kolayca çözüm bulabilirsiniz.

İleri Düzey Kullanıcı Ayarları

İhtiyaçlarınıza uygun derinlemesine güvenlik ayarları. Taranmış dosyaların, arşivlerin ve daha fazlasının maksimum tarama derinliği, tarama süresi ve boyut tanımlanmasına olanak tanır.

Sorunsuz Ürün Geçişleri

Yeni koruma teknolojileri kullanıma açılır açılmaz, devamlı olarak yüksek güvenlik seviyesinden yararlanabilirsiniz.

Lisans Yöneticisi YENİ

Ücretsiz bir my.eset.com hesabı oluşturun ve lisanslarınızın ve bağlanan cihazların durumunu anında görüntüleyin. Lisanslarınızı ve ESET kurulumlarınızı kullanımı kolay portalımızdan doğrudan görüntüleyin, yönetin ve ilişkilendirin.
 

ESET Internet Security bahar boyunca vade farksız 6 taksit fırsatı ile. Esetin bahar kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat