Teknoloji

Dragon Age 4 için ilk video yayınlandı

Oyun dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere, bir süredir yeni Dragon Age oyunu üzerine bazı söylentiler mevcuttu. Nitekim kısa süre önce bazı Bioware yetkilileri, Aralık ayı içerisinde

Açık konuşmak gerekirse videodan çok bir şey anlaşılmıyor. Dahası videonun sonlarına doğru gelen The Dread Wolf Rises’ın yeni oyunun ismi olup olmadığı da belli değil.

Görünen o ki gerek EA, gerekse de Bioware şimdilik yalnızca yeni Dragon Age’in gelişim aşamasında olduğunu belirtmek istediler. Nitekim oyunun çıkış tarihi, hangi platformlar için yayınlanacağı gibi bilgiler de duyurulmadı.

Muhtemelen Dragon Age 4 ile ilgili detayların büyük bir kısmı E3 2019’da ortaya çıkacaktır. EA, serinin yeni oyununu PS4 ve Xbox One haricinde bir sonraki nesil konsollar için de duyurabilir. Oyun için sızdırılan çıkış tarihi ise 2021. Malum, sağlam bir RPG oyunu geliştirmek tahmin edilenden çok daha uzun sürebiliyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

öne çıkan haberler

Çin’den geldi, Türkiye’de hızla yayıldı

Benzema’dan Valbuena’ya hakaret

İlk soruda elenmişti, fenomen oldu

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat