Teknoloji

Devil May Cry 5 ön siparişe sunuldu

Hatırlanacağı üzere Capcom, 2013 yılında Devil May Cry serisini sıfırdan başlatma kararı almıştı. Fakat seri üzerinde yapılan köklü değişiklikler, serinin fanlarının pek de hoşuna gitmemişti. Sonuç olarak geliştirici firma bu ara oyunu hiç yapılmamış varsaydı ve seriyi kaldığı yerden yani 2008 yılında çıkan DMC 4’ten devam ettirme kararı aldı.

Devil May Cry 5, atmosferi, oynanış dinamikleri ve hikayesi itibariyle serinin özüne yakın bir yerde duruyor. Dante ve Nero ile maceraya kaldığımız yerden devam edeceğimiz Devil May Cry 5, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak raflardaki yerini alacak.

DMC 5, tüm platformlarda eş zamanlı olarak 8 Mart’ta satışa sunulmuş olacak. Capcom daha oyunun çıkmasına 5 ay olmasına karşın, şimdiden Devil May Cry 5’i ön yüklemeye sundu.

Oyunu Xbox Store üzerinden ön siparişle satın alanlar şimdiden indirmeye başlayabilirler. Dip not olarak belirtelim, DMC 5’in ön yükleme boyutu 29.66GB.

öne çıkan haberler

Kargo paketinden çıktı

Rus balıkçı yakaladı

Süper Lig’de 13 futbolcu kadro dışı

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat